Hepsi Barkod Ürünleriyle Etiket Üretmeyi Denediniz Mi?

Epson,  kağıt üzerine püskürtme sistemiyle yapılan baskılı etiket üretim makinesidir. Üretim türleri arasında termal etiket ve inkjet etiketler bulunmaktadır. Epson etiketi üretim ve imalat alanlarından sağlık sektörüne kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. www.hepsibarkod.com/k/etiket/epson adresi müşterilerinin ayağına gelen online alışveriş reyonu olarak çalışmaktadır. Siz de seçimlerinizi yaparak ürün siparişi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak ister termal etiket ister inkjet etiket kullanabilirsiniz. 

Epson Ürünleri Kullanım Alanları

Epson etiket üretimlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için Epson’la tanışmanız gerekmektedir. Epson etiketleri arasında termal etiketlerden, 50×30 termal etiket türü 50mm genişlik ve 30 mm uzunluk ölçüsüyle üretilmektedir. Bir rulo üzerinde 1000 adet etiket bulunmaktadır. 100x80mm modelde ise 500 etiket mevcut olup 40mm iç masuraya sahiptir.

Termal barkod yazıcılarda güvenle kullanılmaktadır. Epson etiketleri renkli inkjet yazıcı etiketidir. Parlak yüzeyi, kağıt dokusuyla üretilmektedir. Sağ-sol köşelerinde bulunan sıyırma özelliğiyle kolay kullanıma sahiptir. Şerit uzunluğu 35 metre olarak üretilmektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen etiketler pek çok alanda kullanılabilmektedir. Etiket üretim makineleri mobil ya da masa üstü kullanım özelliği taşımaktadır. www.hepsibarkod.com/k/etiket/epson adresi bilgi ve ürün tedarik kaynağı olarak çalışmaktadır.

Etiket Baskı Makineleri

Epson renkli etiket, Tm, C3500 model renkli barkod yazıcı DFSJTGC etiketleri olarak üretilmektedir. Parlak, kağıt ürünü olarak sürekli formda kullanılabilmektedir. Güçlü yapışkan özelliğiyle yapılan baskılar silinmez, dağılmaz yapıya sahiptir. Etiketler üzerinde kesik bulunmamakta ve istenen uzunlukta kesilebilmektedir. İnkjet etiket püskürtme yöntemiyle materyal üzerine baskı yapabilme özgürlüğü veren türlerdir. Plastik yüzeye sahiptir, kağıt, deri, metal, plastik ve cam gibi pek çok ürüne bu baskı yapılabilmektedir. Etiket gıda sektöründe, sağlık sektöründe, eczacılıkta, ev eşyaları tanıtım aracı olarak ve uyarı olarak kullanılmaktadır. İnternet sitesinden vereceğiniz siparişler en kıza zamanda kapınıza kadar gönderilecektir. Epson etiket boyutları farklılık gösterebilmekte olup boyu aynı 35 metre olarak kalmaktadır. 

İnkjet Etiket Özellikleri Nelerdir?

Renkli ve dayanıklı inkjet etiket ürün özellikleri arasında kalite ilk sırada yer almaktadır. Epson inkjet etiket sıradan ürünlere dahi sıra dışı baskılarla barkod üretebilmektedir. Solmaz sıvı temasından etkilenmeyen üretim özelliğiyle satışa sunulmaktadır. www.hepsibarkod.com/k/etiket/epson ürünlerine 7/24 erişim sağlayabilir güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize gönderilecektir. Etiket baskı makineleri masa üstü kullanımlı ve elde üretim yapabilen türler olarak satışta bulunmaktadır. Güvenle uygun fiyata satın alarak kendi etiketinizi kendiniz üretebilirsiniz. Markanız, firmanız ya da tercihinize dair özel tasarımlar yaparak etiket üretimi yapabilirsiniz.