Kişisel Gelişim Kitapları Nereden Satın Alınabilir ?

Kişisel Gelişim Kitapları Nereden Satın Alınabilir ?

Kişisel gelişimin hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Kişisel gelişim başarının temelidir. Bizi başarı zirvesine götüren yolda en yakın arkadaşımızdır.

Kişisel gelişimimizi nasıl yükseltiriz?

Kişisel Gelişim Kitapları Nereden Satın Alınabilir ?Bunun için kişisel gelişim uzmanlarının videolarını izlemek, kişisel gelişim audiolarını dinlemek, kişisel gelişim kitaplarını okumak hatta maddi durumunuz yetiyorsa bir kişisel gelişim uzmanı ile de çalışa bilirsiniz. Fakat şu seçimler arasında en mantıklısı şahsi fikrimce kişisel gelişim kitaplarını okumaktır. “Neden” değe soru sora bile bilirsiniz. Cevap vereyim az para sarf etmekle büyük sonuçlara gele bilirsiniz. Yani kitaplarda söylenenler aynı uzmanın söylediği olacaktır.

Kişisel gelişim kitapları nereden satın alınabilir?

Arkadaşlar, bu işte bundan kolay soru yoktur ve olamaz da. Tüm kitap satan yerlerde kişisel gelişim kitaplarının ayrıca bir yeri vardır. Kitap alırken kitapçının önerilerini de umursamazlıktan gelmeyin, adam işi biliyordur. Benim şahsi önerilerimi isterseniz Bryan Trayce, Robin Sharma, Deil Carnegi gibi yazarları öneririm. Bu adamlar bu işin yazarı olmaktan başka uzmanıdırlar.

Onların eğitimlerine bir kez bile katılmak büyük masraf talep ediyor. Adamlar insana nasıl motivasyon veriyorsa suskun çocuk bile raket çevrilir bir anın içerisindedir. Fakat söylerseniz benim işim çok ya kitap satan yer tanımıyorum, zaten tüm kitap satanların siteleri vardır siteden isteyerek kapıda ödeme ile kitaplarınıza bu yolla kolayca sahip ola bilirsiniz. Bunu da unutmayın ki, yalnız kitap okumakla işiniz bir anın içerisinde iyi olmaz, olamaz.

Kitabı dikkatle okuyun, her satırına dikkat ederek okuyun. Size söylenilen çalışmaları, teklifleri beceri seviyenize göre en iyi seviyede yapmaya çalışın. Sıkılmayın, bıkmayın bu işten. Başarı insanların başarılı olma sebebi onlar başarısız insanların yapmaktan bıktığı ve usandığı şeyleri seve-seve yaptılar ve başarı kedisi onlara doğru geldi.

One comment

  1. ben kitaplarımı hepsiburada veya n11 den başka yerden almıyorum hem kargo ücretsiz oluyor hemde güven veriyorlar

Comments are closed.