2017 Yılının Dekorasyon Rengi Hangisi?

2017 yılının yeni trend renklerini hepimiz merak içinde bekliyorduk ve işte o an geldi herkesin gözlerini kamaştıran canlı bir o kadar da neon renklerle bu yılda bir aradayız.2017 ev dekorasyon  trendleri bu yıl daha sevgi dolu daha sıcak bir görünüşle karşımızda. Haydi, bu yılın trend renkleri neymiş bir göz atalım.

 2017 Mobilyadaki Trend Renkler ?

2017 ev dekorasyonunda trend renkleri incelediğimizde neon ve pastel tonlarında mobilyaların hakim olduğunu görüyoruz evin enerjisini adeta oranlayıp zihnimizi açtığını da söyleyebiliriz.

 Enerjisiyle Gözümüzü Kamaştıran Renkler

Evdeki karanlığı yok edip aydınlığa kavuşmak isteyenler için de bu yılın trend rengi olarak griye yakın renkler tercih ediliyor. Bu yılın bomba renklerinden biri de pembe ve yeşilin olduğu direk dikkatimizi pembe ve griyle kombin edilen koltuklar desenlerle şekil verilen yastıklar bu yılın modası haline geldi. Koyu renkler den daha çok açık renkleri tercih edilmeye başladı insanlar evlerinde enerjiyi yakalamak istiyor bunu bulmak artık çok kolay bu yılın renkleriyle evinizde bu ışıltıyı yakalayabilirsiniz.

Mor menekşe rengi ve krem rengi bu sezon uyumlu renkler arasında bulunuyor, dediğimiz gibi gri ve pembe tonları bu sezonun favori renklerinden, mavi ve beyazın birbiriyle ilişkisini bu sezon mobilyalara da getirdiler eğer ferah bir alan istiyorsanız kesinlikle bu uyumlu iki rengi kullanabilirsiniz.

Aynı zaman da tedavi rengi olarak ta bilinen bu ikili sakinleşmenizi de sağlayacaktır. Pastel tonlarda ki bordo ve açık mavi bu sezonun farklı ama uyumlu çiftlerinden biridir hoş ve cıvıl cıvıl olmasıyla yazın favori renklerinden biridir. Bu yıl daha sakin, uyumlu ama bir o kadarda çarpıcı renkler vardır.