HepsiBarkod Termal Etiketleri

Yapışkanlı etiketi denilince akla ilk gelen kuşkusuz kendinden ribonlou yani ribona ihtiyaç duyulmayan barkod etiketleridir. Peki neden?

Piyasada en çok kullanılan, fiyatı diğer etiketlere göre daha uygun ve kullanım süresi kısa olan bu termal etiket çeşitleri aslında kendi içlerinde iki gruba ayrılıyor. Bunlardan biri daha ekonomik olan adından da anlaşılacağı gibi  “eko termal” etiketlerdir. Bir diğeri ise %50 daha dayanımlı olan “lamine termal” etiketlerdir.

Hazır Yapışkanlı Termal Barkod Etiketi
Hazır Yapışkanlı Termal Barkod Etiketi

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu etiketleri üretici firmalardan temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda online platformlardan da temin edebilmektesiniz. Termal etiketlerin fiyatları etiket ölçüsüne ve rulodaki etiket adetine göre değişiklik göstermektedir. Şimdi sizlere toptan etiket üretimi yapan ve hepsibarkod.com online mağazasında direkt sın kullanıcıya da ürünler sunan Hepsi Barkod firmasından bahsedeceğim.

Hazır Yapışkanlı Termal Barkod Etiketi
Hazır Yapışkanlı Termal Barkod Etiketi
Termal Etiket

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki örneklerde yer aldığı üzere, hepsibarkod ‘da termal etiketlerin hemen hemen tüm ölçü ve formları mevcut. Min. sipariş miktarlarına baktığımızda ortalama olarak 60 rulo gibi sipariş vermeniz yeterli gelmektedir. Biz sepete ekleyerek toplam sepet tutarına da bakmak istedik. Ortalama sepet tutarı kdv dahil 800 TL civarı tutmaktadır.

Alışverişlerinizi benim referansım ile yaparsanız ekstra %5 indirim kazanacaksınız.